09:08
ГЕЙ, ЛЮДИ! ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 2015!!!
Нарешті прикотилося те "чудове свято", якого немає у жодному календарі.
Воно буває, в кого раз у житті, а у кого і два рази у кожної людини. У ньому зустрічається біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім, а також незмінні соплі радості. Це день закінчення нашого "рідного" коледжу. Прийшов час, коли єдина для багатьох мешканців порталу стежина, якою вони прямували протягом 4 (6) років навчання, розійдеться у різні напрямки. 
Віднині перед вами відкриваються тисячі доріг. Кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Ми упевнені, що про кожного з вас лунатимуть лише позитивні відгуки, переконані, що ви станете помітними та багатосторонніми особистостями. А коли виникатимуть труднощі, пригадайте, що ви є туристи, "еліта" нашого лісогосподарського коледжу! А для справжнього студента ОГТ проблема — це лише зайвий шанс перевірити себе, засіб для самоствердження та досягнення успіху.
#Сергій_Солодуха /svh.biz.ua/ 16 січня 2011 року/
 
Так було тоді...
 
/27 березня 2015 року/
 
На носі вже п’ятий рік... а наша група, дорогі друзі, наша група - унікальна. За ці п’ять років ми так і не змогли зібратися...
 
Ми, Сергій С. та Роман Т., як і колись 22 жовтня збирали на свої дні народження майже цілу групу, знову хочемо це зробити. Тому, в коментарях пишемо свої пропозиції, бажання та Ваш кошторис на який Ви згодні.
 
НЕ ТУПІТЬ - ЦЕ СЕРЙОЗНО, БО МИ НАДІЄМОСЯ, ЩО ЗА П’ЯТЬ РОКІВ ЯКІ МИНУЛИ, ВИ - ПОРОЗУМНІШАЛИ!!!
 
Категорія: Новини ОГТ | Переглядів: 462 | Додав: SergiyVH | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0