18:19
"Перший дзвоник"
  Перший дзвоник - це така урочистість, на яку йдуть студенти, ліцеїсти, учні. Дехто приходить туди без настрою, без бажання, без бажання вчитися. 
Сьогодні пролунав перший дзвоник у Прикарпатському ЛГ коледжі. Стоячи збоку і дивлячись на студентів, я поринув у глибокі думки, які, практично, викликали мені сльози на очі. Я, усвідомлюючи, що цей дзвоник лунає не для мене, згадав себе, згадав коли поступав я. Тоді я навіть не спробував подумати що мене чекає дальше, напевно так як усі вступники.
Як старший, як той хто пройшов уже через це, хотів би звернутися до вас - студентів...
   Виключно вас, чекає те прекрасне, те зігріваюче від якого захочеться жити, те гірке, болюче і ще раз прекрасне студентське життя. У вас появиться багато нових друзів, проблем (яких ви будете вирішувати з цікавістю) можливо ви знайдете свою другу половинку, а можливо і втратите її... 
Іменно в цей невеличкий проміжок часу, ви перейдете у доросле життя. Тому постарайтесь, від сьогодні, зробити той крок, який одночасно заставить вас вчитися, знайомитися, любити, веселитися, кохати і бути коханими. Не втрачайте свій шанс!
  Респект Вам!  :)
Роман Терновецький, svh.at.ua
31.08.2011 17.08
Категорія: Новини коледжу | Переглядів: 611 | Додав: SergiyVH | Рейтинг: 4.6/14
Всього коментарів: 0
avatar